Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2019, Київ 05:23

У вітанні з 8 березня Пургін із «ДНР» попросив Меркель «натиснути» на Київ


Андрій Пургін, «Народної ради» угруповання «ДНР»

Так званий «спікер» «Народної ради» угруповання «ДНР» Андрій Пургін привітав канцлера Німеччини Ангелу Меркель з Міжнародним жіночим днем і попросив вплинути на Київ. Про це пишуть сайти сепаратистів у неділю.

«Від імені всіх чоловіків Донбасу вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем. Бажаю Вам і Вашим близьким всього найкращого і прошу Вас звернути увагу на тяжке становище жінок нашої республіки. Матері не отримують належних їм за законами України допомог та соціальних гарантій. Пенсіонерки не можуть отримати пенсію від України – країни, на яку вони відпрацювали сповна весь передбачений стаж», – написав Пургін.

«Прошу Вас натиснути на Порошенка і Яценюка і змусити їх виконувати закони України. Адже вони вважають Донбас територією саме цієї країни. Але якщо для них наша Донецька народна республіка – чужа земля поза законом, а ми, жителі Донбасу, вороги, яких треба бомбити і морити голодом, то нехай тоді будуть послідовні до кінця і офіційно визнають нашу незалежність від України», – додав Пургін.

У канцелярії німецького канцлера цю інформацію наразі не коментують.

Раніше в уряді України заявили, що не фінансуватимуть підконтрольні бойовикам території. Пенсії та соціальні пільги жителям цих регіонів Донбасу обіцяли виплатити, щойно території перейдуть під контроль української влади.

Дивитись коментарі (8)

XS
SM
MD
LG