Доступність посилання

ТОП новини

Українці Бельгії придбали швидку для бійців АТО


Українські громади Брюсселя та Антверпена придбали й відправили у неділю до України санітарний автомобіль швидкої допомоги для української армії. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, перед відправленням автомобіль освятили.

До Львова його супроводжуватиме священик Української греко-католицької церкви Святого Володимира в Брюсселі отець Олег Зимак. А вже зі Львова швидку відправлять в зону АТО.

Придбання санітарної машини стало можливим, зокрема, завдяки великим внескам анонімних жертводавців. Наразі українці Бельгії збирають кошти на придбання ще одного санітарного автомобіля для 66-го Львівського мобільного шпиталю в Красноармійську.

Раніше директор з гуманітарних ініціатив Світового конгресу українців Уляна Супрун заявила, що в Україні військова тактична медицина не відповідає стандартам НАТО і через брак евакуаційних санітарних автомобілів. За її словами, поранений максимум за дві години має побачити лікаря в шпиталі, щоб мати максимальні шанси вижити. В Україні, за її словами, шлях з поля бою до шпиталю займає від двох до 48 годин, часто це 8-12 годин, не в останню чергу, через брак сучасних евакуаційних автомобілів.

XS
SM
MD
LG