Доступність посилання

ТОП новини

У Донецькому аеропорту залишається українська важка техніка – Порошенко


©Shutterstock

У Донецькому аеропорту залишається українська важка техніка, повідомив президент України Петро Порошенко. За його словами, українські силовики вже передали відповідну інформацію Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ.

«На жаль, поки що не допускаються представники ОБСЄ разом зі спеціальним координуючим центром, але кожного дня ми робимо наполегливі зусилля, щоб відвести ці останні місця», – сказав Порошено у понеділок, 9 березня, в інтерв’ю «Першому національному каналу».

«Наступальні дії агресора нам вдалося зупинити, левову частину систем залпового вогню та важкої артилерії українська сторона відвела, і ми спостерігаємо, що значну частину відвели і підтримувані Росією бойовики», – зазначив Порошенко.

Речник штабу АТО Андрій Лисенко повідомив у понеділок, 9 березня, що Україна здійснила чотири етапи відведення важкого озброєння, проте повністю не відводитиме техніку від лінії зіткнення, поки не отримає підтвердження відведення озброєнь сепаратистами.

Раніше бойовики заявляли, що завершили відведення важкого озброєння від лінії зіткнення, як цього вимагають мінські домовленості. Українські військові це заперечують, заявляючи, що сепаратисти перегруповують сили.

XS
SM
MD
LG