Доступність посилання

ТОП новини

Президент затвердив положення про «військовий кабінет» РНБО


Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко затвердив положення про «військовий кабінет» Ради національної безпеки і оборони, повідомляє прес-служба глави держави.

Відповідно до положення, «військовий кабінет» є робочим органом РНБО в особливий період, основними завданнями якого є: обговорення пропозицій із застосування сил і засобів структур сектору безпеки і оборони України для відбиття збройної агресії, визначення потреб в особовому складі, озброєнні, військовій техніці, матеріально-технічних, інформаційних та інших ресурсах, а також потреб у військовій допомозі Україні від іноземних держав і міжнародних організацій, переведення національної економіки на функціонування в умовах особливого періоду та прийняття рішень про загальну або часткову мобілізацію, демобілізацію.

Головою «військового кабінету» є президент, секретарем – за посадою секретар РНБО. До його складу також входять прем’єр, міністри внутрішніх справ, закордонних справ та оборони, голова СБУ, начальник Генштабу Збройних Сил, голова Державної прикордонної служби, командувач Нацгвардії, глава Адміністрації президента, а також за згодою голова Верховної Ради.

У лютому президент ініціював створення «військового кабінету» РНБО.

Дивитись коментарі (4)

XS
SM
MD
LG