Доступність посилання

ТОП новини

Антимонопольний комітет розпочав справу проти «Київхліба» через підвищення цін на хліб


Київське міське територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розслідування проти компанії «Київхліб» у зв’язку з необґрунтованим підвищенням цін на хліб.

Згідно з повідомленням прес-служби відомства, «Київхліб» необґрунтовано завищив окремі статті витрат із собівартості хліба, зокрема на борошно, масло і цукор.

«Зазначені товариством підстави для підвищення ціни на хліб «український», батон нарізний, хліб пшеничний (у розмірі 24,3%, 34,8%, 26,6% відповідно) визначено відділенням як необґрунтовані», – йдеться в повідомленні.

За результатами розгляду справи АМКУ вживатиме заходів відповідно до чинного законодавства про захист економічної конкуренції.

У лютому «Київхліб» підвищив ціни на свою продукцію, за винятком соцсортів хліба, на 10-12%. З 12 березня через зростання витрат на його виробництва ціни мають зрости ще на 25-30%. За повідомленням компанії, тепер відпускна ціна хліба «Українського» становитиме тепер 8 гривень 58 копійок (з 18 лютого ціна була 6 гривень 90 копійок), нарізний київський батон коштуватиме 7 гривень 20 копійок (з 18 лютого – 5 гривень 34 копійки). Зросла ціна і на інші види так званого «соціального» хліба.

Сьогодні міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що ціни на соціальні сорти хліба будуть знижені, оскільки за підсумками наради з керівництвом компанії «Хліб Києва» (структурним підрозділом якого є «Київхліб») були досягнуті домовленості про збереження цін на соціальні сорти хліба на рівні тих, які були на початку березня.

Підприємство «Київхліб» є найбільшим виробником хліба й хлібобулочних виробів у Києві й Київській області.

XS
SM
MD
LG