Доступність посилання

ТОП новини

Якщо в України буде віце-прем'єр з євроінтеграції, він повинен мати владу – керівник цивільних операцій ЄС


Україні потрібен віце-прем'єр з євроінтеграції, наділений владою – керівник цивільних операцій ЄС

Здійснення процесу європейської інтеграції та проведення реформ потребує централізованого керівництва, яке міг би забезпечити спеціально призначений посадовець в уряді, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода керівник цивільних операцій Європейської служби зовнішніх дій Кеннет Дін.

За його словами, це може бути віце-прем'єр-міністр чи міністр, що повинен бути наділений реальними повноваженнями та мати в своєму розпорядженні міністерську структуру.

«Закон має визначити повноваження посадовця, який відповідатиме за євроінтеграцію і реформи. Має діяти принцип верховенства права. Очевидно, щоб домогтися результату, за цією посадою має бути закріплена міністерська структура. Людина, яка її обійматиме, повинна бути наділена реальної владою, має спиратися на закон», – наголосив Кеннет Дін.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк ще у грудні минулого року обіцяв призначити віце-прем'єра з євроінтеграції, цього досі не сталося. У грудні уряд своїм розпорядженням створив урядовий комітет з питань економічного розвитку та європейської інтеграції, який очолив Яценюк особисто.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG