Доступність посилання

ТОП новини

В Києві відкрилася конференція активної молоді «Generation U: Разом заради змін»


Конференція активної молоді України «Generation U: Разом заради змін» розпочалася в Києві. Про те, що таке «Generation U», або «покоління У», в ефірі програми «Молодь плюс» розповів координатор конференції Тарас Тимочко.

«Це ті люди, про яких часто говорять з трибуни Ради, у повсякденному житті. Ті, про кого кажуть, що це перспектива, щось модернове, нове. Але на тому зазвичай і закінчується та розмова. Ми бачимо, що є багато активної молоді, яка потребує в цій мотивації підтримки. За підтримки вона може реально впроваджувати зміни в цій країні, приносити щось нове, на що ми так чекаємо», – сказав Тимочко.

На конференції будуть дискусійні сесії з чотирьох сфер: бізнесу, освіти, громадського сектору та культури. Серед спікерів – міністр молоді та спорту Ігор Жданов, економіст Богдан Гаврилишин, колишній міністр економічного розвитку, засновникКиєво-Могилянської бізнес-школи Павло Шеремета, режисер Олександр Санін, актор Дмитро Лінартович, журналіст «Громадського телебачення» Андрій Сайчук та інші.

XS
SM
MD
LG