Доступність посилання

ТОП новини

ФСБ Росії знищує свободу слова в Криму – радник міністра


Затримання і обшуки журналістів кримського «Центру журналістських розслідувань» є тиском на незалежні засоби інформації, вважає радник міністра інформаційної політики України Сергій Костинський.

Так він прокоментував затримання російською ФСБ редактора Центру журналістських розслідувань Наталії Кокоріної та обшук у квартирі батьків колишньої співробітниці цієї ж організації Анни Андрієвської.

«Враховуючи, що справу порушено за матеріалом автора, який близько року не проживає в Криму, а також давність самої публікації, дії ФСБ можна оцінити як тиск», – заявив Сергій Костинський.

«Зачистка інформаційного простору Криму, яка послідовно здійснюється ФСБ з 3 березня 2014 року, веде до повного знищення в регіоні свободи слова», – додав він.

13 березня співробітники ФСБ провели слідчі дії відносно двох журналістів кримського інформаційного агентства «Центр журналістських розслідувань».

Редактор інтернет-видання Наталія Кокоріна була затримана на 6 годин як свідок. У квартирі за місцем її прописки був проведений обшук. Ще один обшук ФСБ провела в квартирі батьків Анни Андрієвської, колишнього редактора Центру. У ній журналістка не проживала понад 10 років.

XS
SM
MD
LG