Доступність посилання

ТОП новини

Петренко заявляє, що «люстраційну індульгенцію» за підписом його заступниці підробили


Павло Петренко, Наталія Севостьянова

Міністр юстиції України Павло Петренко заявляє, що «люстраційна індульгенція» за підписом його заступника Наталії Севостьянової, яка звільняє від люстрації заступника голови київської податкової Ганну Ігнатенко, – це підробка і справа рук «окремих творчих чиновників». Про це він заявив у понеділок на брифінгу у Кабінеті міністрів, передають журналісти програми Радіо Свобода і Першого Національного «Схеми».

«Нам вдалося з’ясувати, згідно з відповіддю Державної фіскальної служби, що одна зі співробітниць Державної фіскальної служби, а саме Ігнатенко Ганна Володимирівна, яка обіймала в період з 2010 року по 2013 рік керівні посади в територіальних органах Міністерства доходів і зборів залишилася в системі і не була звільнена на підставі норми про автоматичну люстрацію», – заявив Петренко.

Державна фіскальна служба офіційно підтвердила отримання від Мін’юсту листа за підписом Севостьянової, в якому роз’яснюється, що чиновниця податкових органів Києва Ганна Ігнатенко не підпадає під люстрацію, заявив міністр юстиції Петренко.

«У відповіді керівництво фіскальної служби послалось на нібито роз’яснення Міністерства юстиції від 13 лютого 2015 року. Ми зробили до них запит, щоб вони надали це роз’яснення, поки що факсом нам надіслали дуже дивний документ. Цей документ не є документом Міністерства юстиції, він містить всі елементи підробності, і з цього приводу хочу інформувати чиновників, які намагаються творчо підійти, щоб залишитись на посаді. Згідно з законом про очищення влади, чиновник підлягає звільненню його безпосереднім керівником на підставі закону, якщо цей чиновник перебував на керівних посадах з 2010 по 2013 рік, або під час Революції Гідності – він повинен бути звільнений», – заявив міністр.

Разом із міністром на конференцію вийшла і його заступниця Наталія Севостьянова, яка заявила, що перша сторінка листа за її підписом – підробка, а на другій сторінці стоїть її підпис – бо це універсальний текст, який використали податкові чиновники, щоб уникнути люстрації.

«Нами була проведена службова перевірка. Офіційно лист із Міністерства юстиції за тим фейковим номером не виходив. На звернення Ігнатенко був наданий інший лист 13 березня, з відповіддю: що дана громадянка підпадає під люстрацію. Але ми вважаємо, що вона приховала цю відповідь, і надала в органи фіскальної служби іншу, фейкову», – заявила заступниця міністра юстиції Наталія Севостьянова.

Журналісти програми «Схеми» оприлюднили лист за підписом Наталії Севостьянової, який використала заступниця голови Київської податкової Ганна Ігнатенко, щоб залишитися на посаді в податкових органах і уникнути люстрації.

Дивитись коментарі (3)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG