Доступність посилання

ТОП новини

На Луганщині бойовики перетнули лінію розмежування і будують укріплення – Москаль


Геннадій Москаль
Геннадій Москаль

У Станиці Луганській бойовики угруповання «ЛНР» перейшли Сіверський Донець та будують укріплення на березі, який контролюється Україною. Про це повідомляє прес-служба голови Луганської обласної держадміністрації Геннадія Москаля.

«Вчора, 16 березня, у Станиці Луганській бойовики так званої ЛНР пройшли по напівзруйнованому мосту через Сіверський Донець і почали будувати опорний пункт безпосередньо перед мостом на березі, який контролюється Україною», – йдеться у повідомленні.

За його словами, цей міст протягом тривалого часу залишався єдиним транспортним шляхом між окупованим Луганськом (до якого12 км) і Станицею Луганською.

Москаль нагадав, що міст через Сіверський Донець, по руслу якої проходить лінія розмежування вогню, сепаратисти підірвали у січні 2015 року. В результаті цього одна частина Станиці Луганської залишилась під контролем України, а інша – під контролем бойовиків.

«У відповідь на дії бойовиків українські військові просунулися вперед і почали зводити укріплення перед мостом. Бойової активності між сторонами немає, зараз відстань між блокпостами бойовиків і українських військових становить близько трьохсот метрів», – йдеться у повідомленні Луганської ОДА.

Проросійські сепаратисти наразі цю заяву не коментують.

12 лютого лідери України, Франції, Німеччини і Росії домовилися про припинення вогню на Донбасі від 15 лютого, а такого відведення важкого озброєння від лінії розмежування на Донбасі.

XS
SM
MD
LG