Доступність посилання

ТОП новини
17 Липень 2018, Київ 17:09

Рада закликала міжнародну спільноту засудити порушення прав людини в Криму


(©Shutterstock)

Верховна Рада України ухвалила звернення до ООН, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, Парламентської асамблеї ОБСЄ про порушення прав і свобод людини в Криму. За ухвалення постанови про це проголосували 302 народні депутати.

У зверненні парламентарі закликають міжнародні структури рішуче засудити протиправний характер дій російської окупаційної влади та створених нею незаконних органів на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та порушення прав і свобод українців, кримських татар і представників інших національностей на півострові.

Кримські татари та правозахисники заявляють про збільшення випадків порушень прав людини на території Кримського півострова.

Зокрема, нещодавно правозахисна організація Freedom House оприлюднила новий звіт про порушення прав людини в Криму. Правозахисники констатують, що мешканці Криму після окупації українського півострова зазнають дедалі більших і важчих порушень їхніх прав – громадянських, політичних і прав людини.

16 березня 2014 році в Криму відбувся так званий «референдум», який став підставою для приєднання півострова до Російської Федерації. Ні Україна, ні міжнародна спільнота цей «референдум» не визнали легітимним. Для Москви ж він став підставою для анексії Криму.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG