Доступність посилання

ТОП новини
20 квітня 2021, Київ 16:16

У Рівному помер мобілізований з Київщини


У Рівному помер мобілізований з Київської області. Як повідомив Радіо Свобода прес-секретар оперативного командування «Північ» Віктор Шубець, 31-річний чоловік помер від гострої легеневої недостатності.

Від 9 березня він перебував на стаціонарному лікуванні в одному з медичних закладів Рівного. Чоловік був мобілізований із Макарівського району Київської області і проходив навчання на Тучинському полігоні під Рівним.

Це п’ятий випадок смерті військовослужбовця з початку року.

Упродовж зими військові та їхні рідні скаржилися на нестачу ліків і відсутність належного лікування, в тому числі від ГРЗ. Однак військове командування і волонтери, які допомагають полігону, цю інформацію спростовували.

Досі військові перекладали провину за смертельні випадки під час служби на медкомісії. Керівництво полігону визнає, що в лави Збройних сил нерідко потрапляють мобілізовані з хворобами.

Раніше командування ОК «Північ» запевняло, що всі військовослужбовці, які звертаються за медичною допомогою, її отримують. Це нещодавно констатував і представник волонтерського десанту в Міноборони Богдан Ковальов, який відвідав полігон із перевіркою.

На полігоні розгорнутий лазарет на 80 ліжкомісць, у військовому госпіталі і місцевих лікарнях на лікуванні перебувають близько сотні військовослужбоців.

XS
SM
MD
LG