Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 08:30
Новини | Міжнародні

У Росії в Хабаровському краї облили зеленкою керівника українського хору


Наталія Романенко

У Росії в Хабаровському краї невідомі облили зеленкою керівника українського хору «Криниця» Наталію Романенко, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

«Сьогодні на площіБлюхера о 17:00 двоє хлопців облили мене зеленкою зі словами «Це тобі за Новоросію, бандерівка!» – написала жінка на своїй сторінці в соціальних мережах.

Вона подала заяву в поліцію.

На своїй сторінці в «Фейсбуці» Наталія Романенко часто висловлюється на підтримку української влади.

В кінці лютого-початку березня 2014 року Наталія Романенко їздила в Київ. За її словами, метою поїздки був візит до родичів. Коли вона поверталася назад, в хабаровському аеропорту її затримали співробітники спецслужб і кілька годин розпитували про поїздку і Майдан.

Пізніше в соціальних мережах і на регіональному державному телеканалі з'явився ролик, в якому Наталя Романенко засуджувала події на Майдані, називаючи їх «антиконституційним переворотом».

Жінка розповідає, що погодилася на запис цього ролика під тиском.

Пізніше Наталія Романенко була звільнена з військового ансамблю пісні і танцю.

У грудні і лютому щодо Наталії Романенко, яка на момент поїздки до Києва формально була військовослужбовцем внутрішніх військ МВС Росії, працюючи в ансамблі, були порушені дві кримінальні справи. Перша – за частиною 3 статті 337 Кримінального кодексу Росії (самовільне залишення частини або місця служби, неявка в строк без поважних причин на службу), друге – за частиною першою статті 159.2 Кримінального кодексу Росії ( шахрайство при отриманні виплат).

У військово-слідчому управлінні слідчого комітету Росії, яке відкрило обидві справи, ситуацію поки не коментують, посилаючись на те, що ще триває слідство.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG