Доступність посилання

ТОП новини

Україні потрібні миротворці для гарантії миру, а не лише спостереження – Яценюк


Арсеній Яценюк

Україна поки що не отримала від ООН та ЄС відповіді на своє звернення щодо направлення на Донбас миротворчої місії, яка б мала мандат встановлювати мир, а не лише спостерігати за ситуацію в зоні конфлікту, повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк у Брюсселі.

«Ми ще не отримали відповіді. Вчора Верховна Рада ухвалила постанова із зверненням до ООН та ЄС направити миротворців для того, щоб не лише спостерігати, але й забезпечити імплементацію Мінських угод», – сказав Арсеній Яценюк.

Прем'єр-міністр наголосив, що направлення миротворчої місії на Донбас «у спільних інтересах» як України, так і Європи, адже всі «прагнуть миру, а миротворча місія є інструментом його досягнення».

Верховна Рада 18 березня ухвалила проект постанови про звернення від імені України до Ради безпеки ООН та Ради Європейського союзу щодо розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки.

Напередодні президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони від 18 лютого «Про звернення до Організації Об’єднаних Націй та Європейського союзу щодо розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру та безпеки».

XS
SM
MD
LG