Доступність посилання

ТОП новини

Іран і країни-учасники діалогу про ядерну програму зупинили переговори у Лозанні


Іранська делегація покидає готель у Швейцарії, щоб повернутися до Тегерана з переговорів про ядерну програму в Лозанні, 20 березня 2015 року

Представники Ірану та шести держав-учасників діалогу про ядерну програму Тегерана зупинили свої тижневі переговори у Швейцарії. Іранська делегація вирішила повернутися до Тегерана на похорон матері президента Хасана Роугані, а також на святкування Навреза – перського Нового року.

Держсекретар США Джон Керрі вирушив в суботу до Лондона, щоб зустрітися з британськими, французькими та німецькими колегами для обговорення прогресу у переговорах з Іраном. Керрі сказав, що «значного прогресу» досягнуто, а відновляться переговори наступного тижня в Лозанні.

Представник МЗС Ірану назвав орієнтовну дату – 25 березня.

Рамкова угода з Іраном щодо ядерної програми, за попередньою домовленістю сторін, має бути укладена до 31 березня, а остаточна – до 30 червня.

До п’ятниці іранська делегація проводила в Лозанні із представниками США, Великобританії, Франції, Німеччини, Китаю та Росії перемовини щодо обмеження своєї ядерної програми в обмін на звільнення від економічних санкцій.

XS
SM
MD
LG