Доступність посилання

ТОП новини

В «Укрзалізниці» не виключають силового варіанту відновлення контролю над ПЗЗ


Виконувач обов’язків генерального директора Держадміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниці») Максим Бланк не виключає можливості силового варіанту для відновлення контролю над Південно-Західною залізницею.

«Найближчим часом держава поверне контроль над збунтованою ПЗЗ, навіть якщо доведеться застосовувати силовий варіант. Ніхто не буде терпіти в столиці проявів сепаратизму – дорога не підкоряється ні наказам Держадміністрації залізничного транспорту, ні вказівкам міністерства, ні рішенням Кабміну», – написав він на своїй сторінці в мережі Facebook.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк 4 березня заявив про усунення з посади керівника ПЗЗ Олексія Кривопішина у зв’язку з оприлюдненою в ЗМІ інформацією про корупційні схеми на підприємстві. 19 березня виконувач обов’язків голови «Укрзалізниці» звільнив керівний склад ПЗЗ, аргументувавши це необхідністю нормалізації роботи підприємства, повернення вертикальної структури управління, об’єктивної перевірки й аудиту. ПЗЗ у відповідь заявила, що не виконуватиме наказів «Укрзалізниці».

XS
SM
MD
LG