Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк просить ГПУ перевірити обвинувачення в корупції щодо уряду з боку Гордієнка


Арсеній Яценюк (©Shutterstock)

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк просить Генеральну прокуратуру провести розслідування з приводу обвинувачень на адресу уряду з боку відстороненого від посади голови державної фінансової інспекції Миколи Гордієнка.

«Я звернувся сьогодні до генерального прокурора України з тим, щоб Генеральна прокуратура почала розслідування обвинувачень відстороненого керівника державної фінансової інспекції за всіма пунктами таких обвинувачень, які були висловлені проти уряду», – заявив Яценюк.

Наразі у Генпрокуратурі про відповідне розслідування не повідомляють.

Напередодні відсторонений від виконання обов’язків голови Державної фінансової інспекції Микола Гордієнко звинуватив уряд у корупції та звернувся до Генпрокуратури для притягнення до відповідальності винних посадових осіб. Гордієнко, зокрема, заявив, що в ході перевірки приватизації «Укртелекому» доведено факт невиконання зобов’язань, що є підставою для негайного скасування договору. За його словами, повернення у державну власність «Укртелекому» гальмується урядом. Гордієнко заявив, що уряд блокує розкриття корупційних схем часів Миколи Азарова.

Раніше, 4 березня, Яценюк доручив провести службове розслідування щодо діяльності Держфінінспекції та її керівника.

XS
SM
MD
LG