Доступність посилання

24 Травень 2017, Київ 19:02
Новини | Політика

Чотири депутати заявили про вихід з фракції «Блок Петра Порошенка»


Ілюстраційне фото

Андрій Денисенко, Віталій Купрій, Валентин Дідич і Олександр Дубінін заявили про вихід з фракції «Блок Петра Порошенка».

Під час прес-конференції у Дніпропетровську Денисенко заявив, що вихід парламентаріїв пов’язаний із тим, що триває дискредитація керівництва Дніпропетровської області, а найголовніше – з тим, що не виконується коаліційна угода.

Водночас Купрій заявив, що виходить із фракції «Блоку Петра Порошенка», пояснивши це незгодою з політикою президента.

«За таких обставин я змушений вийти з фракції «Блоку Петра Порошенка» у Верховній Раді. Закликаю всіх членів фракції БПП, які поділяють мою думку, долучитися до мене і створити окрему депутатську групу, яка не словом, а ділом впроваджуватиме в життя те, що було обіцяно людям в наших передвиборчих програмах», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Купрій також висловив переконання, що голова СБУ Валентин Наливайченко зробив провокаційну заяву на вимогу президента України, «який фактично дестабілізує державну владу в регіоні».

Раніше голова СБУ Валентин Наливайченко звинуватив високопосадовців Дніпропетровської облдержадміністрації у фінансуванні міжрегіонального злочинного угруповання, зазначивши, що мова йде про Геннадія Корбана та Святослава Олійника, заступників голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG