Доступність посилання

ТОП новини

Процедуру отримання субсидії на комунальні послуги спрощують – Зубко


Зараз спрощують систему отримання субсидій на комунальні послуги для громадян, що її потребують. Про це заявив віце-прем’єр міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Процедуру отримання субсидії на комунальні послуги спрощують - Зубко
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:24 0:00

За його словами, незважаючи на те, що тарифи на житлово-комунальні послуги встановлюються саме НКРЕКП (Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг – ред.), та завдяки Міністерству соціальної політики вдається спростити процедуру субсидування.

«Це спрощена система подачі декларації про те, що потребується субсидія. Це не перевірка декларації до моменту отримання цієї субсидії – це декларування подання. Далі його перевірятимуть і, якщо буде потрібно, переглядатимуть. Але зараз іде мова про спрощення. За словами міністра соціальної політики, ми очікуємо зростання на 70% звернень до субсидій», – пояснив Зубко.

За його словами, що до системи субсидування повинні долучитись обласні адміністрації, місцеве самоврядування, а також «теплопостачальні, водопостачальні, водовідвідні комунальні підприємства».

Зубко каже, що спрощення системи надання субсидії має відбутись до 15 квітня, щоб «субсидування надавалось напряму усім громадянам, що його потребують».

«Основне питання на сьогодні щодо субсидій – дати можливість тим, хто не може заплатити, отримати субсидію. А ті, хто можуть платити, повинні заплатити за свої комунальні послуги», – заявив Зубко.

Тарифи на централізоване постачання гарячою водою для населення з 1 квітня 2015 року зростуть приблизно на 55–57%, а на опалення в середньому на 73%, інформує Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

XS
SM
MD
LG