Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокурор України усуває свого заступника від обов’язків на час розслідування


Генеральний прокурор України Віктор Шокін усунув від виконання обов’язків на час службового розслідування низку чільних працівників Генеральної прокуратури України, повідомила пресова служба Генпрокуратури України.

Серед них, зокрема, заступник генпрокурора України Олексій Баганець і начальник Головного слідчого управління Генпрокуратури України Ігор Щербина.

Іще двоє посадовців Генпрокуратури України, усунені від виконання обов’язків, у повідомленні управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України названі так: старший слідчий в особливо важливих справах п’ятого слідчого відділу з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України А. В. Мороз; заступник начальника другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України Ю. С. Ковтун.

Причини, з якої щодо них ведеться службове розслідування, в повідомленні не вказано.

Попередніми днями стало відомо, що прокуратура міста Києва почала кримінальне провадження щодо колишнього керівника управління прокуратури Києва Віталія Баганця, який є сином Олексія Баганця, за фактом вчинення ним особливо тяжкого злочину: за попередніми даними прокуратури Києва, за сприяння Баганця-молодшого на території міста Києва нелегально працювало близько сотні гральних салонів та підпільних казино. Крім того, Віталієві Баганцю оголосили підозру у здійсненні тиску на працівників правоохоронних органів.

Крім того, тиждень тому стало відомо, що Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження і щодо прокурора міста Києва Сергія Юлдашева, колишнього начальника Віталія Баганця, через «зловживання владою та одержання неправомірної вигоди». Після цього той заявив, що відкриття провадження проти нього підписав заступник генпрокурора України Олексій Баганець через «особисті претензії».

XS
SM
MD
LG