Доступність посилання

ТОП новини
10 грудня 2019, Київ 02:24

«Наша команда буде робити все для того, щоб на Дніпропетровщині був спокій» – Олійник


«Ми висловили свою максимальну підтримку пану Резніченку, якого президент призначив новим головою адміністрації»

На сторінці у «Фейсбуці» колишній заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан, підсумовуючи свою діяльність за рік на посаді першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, написав: команда Ігоря Коломойського залишає владні кабінети у рідному місті, але «ми залишаємося патріотами України і ми продовжуємо боротьбу».

«Ми не чекали подяки від влади, тому ми билися не за гроші, а за нашу Батьківщину. За цей рік ми не приватизували ніяких активів, ми не брали участі в аукціонах. У нас не було часу заробляти, ми тільки витрачали. Всі гроші ми перераховували або на фонд оборони країни, або на конкретні проекти підтримки армії і міліції. Що ми отримали від влади? Проти мене і нашої команди порушено 8 кримінальних справ, зараз відкривають нові».

Про які конкретно справи йдеться? Прокоментувати цю інформацію для програми «Свобода сьогодні» Людмила Ваннек попросила одного із членів команди Ігоря Коломойського – одного з його дотеперішніх заступників – Святослава Олійника.

Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ

– Я думаю, що цим питанням не потрібно надавати більше значення, ніж треба, тому що якщо є якесь там розслідування, то ні пан Корбан, ні я – ми не боїмося цих розслідувань у тому плані, що на всі питання, які нам ставить слідство, ми даємо відповіді.

Єдине, що турбує, – це позиція голови Служби безпеки України

Єдине, що турбує, – це позиція голови Служби безпеки України пана Наливайченка, який робить безвідповідальні заяви на адресу вже колишнього керівництва Дніпропетровської обласної адміністрації – і з цього приводу я вже виступив з публічною позицією, що голова Служби безпеки України не може дозволяти собі використовувати себе як трибуну для чорного піару. А якщо він не зробить корекції в своїх заявах, то я звернуся до суду і буду в судовому порядку вимагати від нього спростування тих даних, в яких пролунали звинувачення, наприклад, на мою адресу.


– Ви поки що не отримали відповіді?

– Я поставив це питання і керівництву адміністрації президента, і керівництву Служби безпеки України. Я вважаю, що пан Наливайченко повинен відкоригувати свої заяви, або – в іншому варіанті – тоді будемо з’ясовувати це в судовому порядку у відкритому процесі.

– Напередодні в ефірі «5-го каналу» міністр внутрішніх справ Арсен Аваков говорив про те, що президент Петро Порошенко і Ігор Коломойський розійшлися дуже культурно і цивілізовано, і що між ними не було ніяких проблем…

Вся наша команда буде робити все для того, щоб на Дніпропетровщині був спокій

– Прямо зараз відбулося представлення нового керівника обласної адміністрації. Президент України відвідав Дніпропетровськ. У нас повне порозуміння, ми висловили свою максимальну підтримку пану Резніченку, якого пан президент призначив новим головою адміністрації. Вся наша команда буде робити все для того, щоб на Дніпропетровщині був спокій. І в цьому плані немає жодних підстав для якихось стурбованостей. Є повна спадкоємність влади, і тут все в порядку.

Не буде жодних заворушень і провокацій. Концерт буде святковим, він буде на підтримку єдності України

– Ще запитання, пане Олійник, з приводу мітингу за єдність, який ваша команда організовує в суботу, разом із концертом. Деякі люди стурбовані тим, що, мовляв, на цьому мітингу чи концерті можуть бути якісь заворушення чи провокації. Чи Ви готові до того, щоб уникнути чогось подібного?

– Не буде жодних заворушень і провокацій. У нас достатньо мирне місто, все буде в порядку. Концерт буде святковим, він буде на підтримку єдності України. Я думаю, що зараз жодних підстав для якихось стурбованостей немає.

  • 16x9 Image

    Людмила Ваннек

    На радіо Свобода від 1993 року, в українській редакції – від 1995 року. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, працювала на сцені українських та німецьких театрів та на телебаченні. Переможець міжнародного конкурсу поп-музики в Сараєво. Редактор і ведуча програм «Світ у новинах», «Міжнародний щоденник», «Виклик», «Свобода сьогодні», «Свобода за тиждень», випусків новин. Багато працює над рекламою передач.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG