Доступність посилання

ТОП новини

Кримські татари та українці проведуть у США акцію на підтримку телеканалу ATR


Діаспора кримських татар разом із представниками української діаспори в США в неділю, 29 березня, проведе пікет на підтримку телеканалу АТR біля Генерального консульства Росії у Нью-Йорку. Про це «Крим.Реаліїї» повідомила активіст заходу Севіль Севдіяр. Захід відбуватиметься з 13-ї до 15-ї години за місцевим часом.

«Ми будемо вимагати від Росії відмовитися від рішення закрити АТR або, що ще гірше, використання імені АТR у цілях нової пропутінської пропаганди, і закликаємо зберегти ліцензію каналу, оскільки йдеться про збереження унікального кримськотатарського телеканалу», — сказала Севдіяр.

За її словами, присутні також виступлять проти заборони свободи слова, свободи преси та комунікацій у Криму.

Сьогодні на майдані Незалежності у Києві о 13:30 відбудеться акція «Не вбивайте ATR!» на підтримку першого та єдиного у світі кримськотатарського телеканалу. Організаторами акції виступили Кримськотатарський молодіжний центр, громадська ініціатива «КримSOS» та Комітет із захисту прав кримськотатарського народу.

З приходом російської окупаційної влади кримські ЗМІ почали відчувати жорсткий тиск. Телеканалу ATRвже тричі відмовляли у видачі ліцензії. Працівники телеканалу припускають, що вже з 1 квітня ATR буде змушений припинити мовлення.

24 березня «глава уряду» Криму Сергій Аксьонов заявив, що проблеми з мовленням кримськотатарського телеканалу АТR на території Криму можуть бути спровоковані антиросійськими силами з метою роздування скандалу. З вечора 25 березня, в ефірі телеканалу щодня триває телемарафон «Не вбивайте ATR!», присвячений можливому закриттю телеканалу.

XS
SM
MD
LG