Доступність посилання

ТОП новини

Туреччина: захопленого у заручники прокурора поранили під час звільнення


Турецька поліція коло будівлі суду у Стамбулі під час спецоперації, 31 березня, 2015

У турецькому місті Стамбул захопленого у заручники прокурора Мехмета Селіма Кіраза серйозно поранили під час операції щодо його звільнення. За повідомленням поліції, Кіраза прооперували і наразі він перебуває у критичному стані. Двох людей, які сьогодні напали на будівлю суду, поліцейські застрелили.

Сьогодні, 31 березня, представники крайньо лівої групи Революційна народна визвольна партія-фронт (DHKP-C) захопили прокурора і погрожували його вбити.

Прокурор Кіраз розслідує смерть Беркіна Ельвана, 15-річного хлопця, що загинув від дії газового балончика, який поліцейські застосували проти учасників антиурядових протестів у 2013 році.

Люди, які захопили прокурора вимагають, щоб проти поліції були висунуті звинуваченні у смерті Ельвана, а також, щоб були закриті справи проти активістів, які проводили акції на підтримку загиблого хлопця.

Представників Революційної народної визвольної партії-фронту звинувачують у вчиненні вибуху біля посольства США у Туреччині у 2013 році. США, ЄС і Туреччина внесли цю організацію до списку терористичних.

XS
SM
MD
LG