Доступність посилання

ТОП новини

Росія: дітей Нємцова визнали потерпілими у справі про його вбивство


Дочка Бориса Нємцова Жанна

Слідчий комітет Росії визнав чотирьох дітей російського опозиціонера Бориса Нємцова потерпілими у справі про його вбивство. Про це повідомив у п’ятницю, 3 квітня, адвокат родини Вадим Прохоров.

Він наголошує, що, згідно з законом, потерпілі зможуть частково знайомитися з матеріалами кримінальної справи. Прохоров додав, що інтереси дочки Нємцова Жанни крім нього буде представляти ще один адвокат – Ольга Михайлова.

Російське агентство правової і судової інформації цитує слова Вадима Прохорова, що у рамках справи щодо вбивства Нємцова є маса вкидань. «Замовниками злочину організована ціла піар-компанія з розвалювання цієї справи», – зазначив Прохоров.

У справі про вбивство Бориса Нємцова заарештували п’ять людей –Заура Дадаєва, Анзора Губашева, його брат Шадід Губашева, а також Хамзата Бахаєва і Тамерлана Ескерханова. Підозвюваний виконавець вбивства Дадаєв спочатку дав свідчення не тільки проти себе, а й проти інших затриманих, проте у суді він від них відмовився, заявивши, що визнав провину під тиском.

Бориса Нємцова застрелелили у центрі Москви пізно ввечері 27 лютого. Слідство розглядає кілька версій, зокрема замовне вбивство.

XS
SM
MD
LG