Доступність посилання

ТОП новини

Таджикистан: жінкам-учителям погрожують убивством


Жінка у Таджикистані (ілюстраційне фото)

Представники місцевої влади Таджикистану заявляють, що отримали анонімного листа з вимогою звільнити жінок-учителів, інакше невідомі погрожують убити їх. Цей випадок стався у Раштському районі на сході Таджикистану, який раніше вважався твердинею ісламської опозиції у країнах Центральної Азії.

Люди, які залишили листа з погрозами у школі села Камароб, також спалили дві мапи Таджикистану та шкільний інформаційний бюлетень, повідомив сільський голова Рахматджон Салімов 20 квітня.

«У листі йдеться про те, що це останнє попередження, що упродовж місяця жінки-вчителі мають бути звільнені, або ж це матиме серйозні наслідки», – зазначив Салімов. Він додав, що у листі погрожують убити жінок-учителів.

Наразі поліція відмовилася коментувати цю ситуацію.

Безпекова ситуація в Раштському районі залишається непевною понад десятиліття після формального завершення громадянської війни у Таджикистані у 1997 році.

У 2010 році щонайменше 20 таджицьких солдатів були вбиті під час нападу на військову колону у Камаробі. Цей напад став причиною контртерористичної операції у цьому регіоні, яка тривала упродовж кількох місяців.

XS
SM
MD
LG