Доступність посилання

ТОП новини

«Мистецький Арсенал» на пару днів став «Книжковим»

В Києві сьогодні проходить останній день «Книжкового Арсеналу» – V міжнародного фестивалю до Всесвітнього дня книги. Він пройшов на території «Мистецького Арсеналу» з 22 до 26 квітня.

Відвідувачі мали змогу побувати на масштабному книжковому ярмарку, відвідати різноманітні заходи у рамках літературної програми, поспілкуватись із письменниками та поетами.

Окрім літератури, на фестивалі були представлені твори сучасного мистецтва, музика, фотографія, різні галузі науки тощо. Всього організатори повідомляють про понад 400 подій, що відбулися в рамках програми.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG