Доступність посилання

ТОП новини
08 березня 2021, Київ 01:18

Хроніки люстрації: міліцейський саботаж («СХЕМИ» | ВИПУСК №35)


Чому Кабмін не виконує закон про люстрацію?

Олександр Чорновалов з’ясував, що нинішній заступник міністра Авакова за часів Захарченка в МВС відповідав за переслідування майданівців. Чому Кабмін не виконує закон про люстрацію? Анастасія Іванцова у рубриці «Обличчя влади» розповідає про Ігоря Ніконова – першого заступника мера столиці Кличка, який заснував компанію, що нині будує найбільший торговельний центр «Республіка» на гроші Дмитра Фірташа. А Максим Савчук розповідає детективну історію з Мін’юсту: хто надав «індульгенцію від люстрації» першій заступниці начальника Державної фіскальної служби Києва Ганні Ігнатенко? Чи підписувала цей лист заступниця Павла Петренка Севостьянова? Про результати службової перевірки у Мін'юсті та пристрасті довкола закону «Про очищення влади».

 • Зображення 16x9

  Олександр Чорновалов

  Співпрацюю з Радіо Свобода з 2015 року. Журналіст-розслідувач телевізійної програми «Схеми. Корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та Першого суспільного). Маю економічну освіту. З 2005 по 2014 рік працював в щотижневій газеті «Комерсант-Україна», пройшов шлях від журналіста до редактора відділу. Призер і номінант багаточисленних журналістських конкурсів.

 • Зображення 16x9

  Максим Савчук

  Журналіст-розслідувач телевізійної програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший»), ментор проєкту «Схеми в регіонах» (спільний проєкт програми «Схеми: корупція в деталях» та Інституту розвитку регіональної преси).

  Народився у селищі Баришівка на Київщині. Здобув освіту інженера в Національному транспортному університеті та філолога в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова. Працював у бюро журналістських розслідувань «Свідомо», у газеті «Україна молода», у програмі журналістських розслідувань «Знак оклику» на телеканалі ТВі.

  Переможець конкурсу журналістських розслідувань ім. В. Сергієнка (2019 рік).

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG