Доступність посилання

ТОП новини

Біля Будинку профспілок в Одесі вшанували пам’ять жертв трагічних подій 2 травня 2014 року

В місті одночасно проходили дві акції – на Куликовому полі, де зібралися прихильники «антимайдану», та проукраїнський – на Соборній площі. Кореспондент Радіо Свобода відвідав перший мітинг.

Через загрозу провокацій у місті були вжиті посилені заходи безпеки. Напередодні річниці стався масштабний інструктаж всіх силових структур міста, а безпосередньо в день акції всі, хто прийшов на Куликове поле, проходили через рамки металошукачів.

Люди вшановували пам'ять загиблих квітами, та скандували гасла «Не забудем – не простим», «Янки – гоу хоум», «Одесса – город-герой» тощо.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG