Доступність посилання

ТОП новини

Москаль: на Луганщині 170 тисяч офіційних утікачів, насправді значно більше


(ілюстраційне фото)

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заявляє, що станом на початок травня в контрольованій Україною частині області зареєструвалися як вимушені переселенці з окупованих територій 170 тисяч 107 осіб, та насправді їх значно більше.

За його даними, серед зареєстрованих понад 18 тисяч – люди працездатного віку, близько 13 тисяч – діти, майже 5 тисяч – інваліди; найбільша категорія переселенців – пенсіонери: їх понад 127 тисяч.

Найчастіше переселенці реєструються в адміністративному центрі Луганської області Сєвєродонецьку (понад 33 тисячі людей) та Біловодському районі (майже 25 тисяч), найменше – у Станично-Луганському районі, що розташований на самій лінії розмежування вогню (тут зареєструвалося менш як 200 переселенців), повідомив Москаль.

Тим часом, додає він, офіційні цифри лише приблизно відображають реальний стан речей: значна частина людей зупиняється у своїх рідних, друзів чи знайомих і з різних причин не реєструється як переселенці в органах соціальної служби. Тому насправді кількість людей, які переїхали з окупованої на контрольовану Україною територію Луганської області, набагато вища, ніж згадані 171 тисяча.

За даними Міністерства соціальної політики України, загалом в Україні станом на 27 квітня було зареєстровано 1 мільйон 255 тисяч 700 внутрішньо переміщених осіб, із них 755 тисяч 700 пенсіонерів, 289 тисяч 700 осіб працездатного віку, 158 тисяч 300 дітей і 52 тисячі інвалідів. Ідеться про втікачів і з окупованих сепаратистами і російськими військами частин Донбасу, і з окупованого Росією українського Криму.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG