Доступність посилання

ТОП новини

ФБР по-українськи («СХЕМИ» | ВИПУСК №9)


Також у випуску: Що змінилося у корупційних схемах Укрпошти? | Ексклюзивне інтерв’ю про роботу Європейського бюро по боротьбі з шахрайством

Що змінилося у корупційних схемах Укрпошти?

За минулої влади Укрпошта прославилася декількома корупційними історіями, наприклад, славнозвісною розкруткою сайту Укрпошти вартістю 1 млн грн. Що змінилося у корупційних схемах підприємтсва зі зміною керівництва?

ФБР по-українськи

Суспільство в очікуванні – коли ж в Україні запрацює Національне Антикорупційне Бюро. Відповідь знають народні депутати, які найближчого сесійного тижня мають голосувати за проект закону, яким утворюється новий орган, покликаний боротися із корумпованими високопосадовцями.

Хто в Європейському Союзі контролює та розслідує, куди і як інвестує гроші Об’єднана Європа?

Ексклюзивне інтерв’ю про роботу Європейського бюро по боротьбі з шахрайством його директора Джованні Кесслера.

 • Зображення 16x9

  Олександр Чорновалов

  Співпрацюю з Радіо Свобода з 2015 року. Журналіст-розслідувач телевізійної програми «Схеми. Корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та Першого суспільного). Маю економічну освіту. З 2005 по 2014 рік працював в щотижневій газеті «Комерсант-Україна», пройшов шлях від журналіста до редактора відділу. Призер і номінант багаточисленних журналістських конкурсів.

 • Зображення 16x9

  Максим Савчук

  Журналіст-розслідувач телевізійної програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший»). Ментор проєкту «Схеми в регіонах» (спільний проєкт програми «Схеми: корупція в деталях» та Інституту розвитку регіональної преси).

  Народився у селищі Баришівка на Київщині. Здобув освіту інженера в Національному транспортному університеті та філолога в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова. Працював у бюро журналістських розслідувань «Свідомо», у газеті «Україна молода», у програмі журналістських розслідувань «Знак оклику» на телеканалі ТВі.

  У 2015 році розслідування «Questions Raised Over Poroshenko’s Role In Valuable Kyiv Land Deal» («Таємниці землі президента Порошенка») потрапило до шорт-листу міжнародного конкурсу асоціації мовників AIB.

  Переможець конкурсу журналістських розслідувань ім. В. Сергієнка (2019 рік) із матеріалом «Зелена родина ру» (про кінобізнес Володимира Зеленського у Росії).

  У 2020 році здобув друге місце на конкурсі журналістських історій DataUp із матеріалом «Американська мрія Віктора Медведчука» (співавтори - Любомира Ремажевська та Олександр Чорновалов).

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG