Доступність посилання

ТОП новини

«Оце буде номер, якщо на параді 9 травня Путін заглухне» (огляд соцмереж)


Обговорення російського танка «Армата», який заглух на репетиції параду в Москві, витіснили зі сторінок соцмереж пригоди Шкіряка в Непалі

Напередодні Дня перемоги сторінки соціальних мереж заполонили численні світлини того, як у різних країнах готуються до 9 травня.

7 травня перші позиції в обговореннях посів нового покоління «Армата», який заглух у Москві на Красній площі під час генеральної репетиції параду на честь Дня перемоги. Фотожаби про зламаний танк навіть витіснили зі сторінок соцмереж жарти про пригоди Зоряна Шкіряка в Непалі.

Напередодні 9 травня у соціальних мережах активно почали поширювати світлини, які ілюструють найнесподіваніші способи використання «георгіївської» стрічки.

Специфічний російський патріотизм у химерних масштабах призвів до дедалі більшої кількості недоречностей, які висміюють в інтернеті й соцмережах навіть самі росіяни. Апогеєм цього всього стають «георгіївські» стрічки, які майорять у найнесподіваніших місцях – включно з товарами в секс-шопі.

Користувачі соцмереж підхопили тему і створили чимало карикатур та фотожаб.

​Раніше в інтернеті поширювали сайт проекту, який планував зібрати мільйон підписів і роздрукувати довжелезну «георгіївську стрічку», щоб потім розрізати її й розіслати в різні музеї Росії. Проте станом на 8 травня сайт зібрав лише 26 тисяч учасників.

Святкове вбрання для «Батьківщини-матері» в Києві

В Україні цьогоріч активно впроваджують інший символ Перемоги – червоний мак. Брошки у вигляді цієї квітки вдягли держслужбовці та чимало пересічних українців, сторінки соціальних мереж перетворилися на квітники.

А 8 травня руфер «Мустанг» одягнув на монумент «Батьківщина-мати» маковий вінок.

Вподобавши нове святкове вбрання монумента, користувачі соцмереж запропонували кілька варіантів того, як можна прикрасити і щит в руці «Батьківщини-матері».

«Оце буде номер, якщо на параді 9 травня Путін заглухне»

Найрейтинговішою темою останніх днів у соцмережах став російський танк покоління «Армата», який заглух під час генеральної репетиції параду на честь Дня перемоги у Москві на Красній площі. Машина простояла на місці протягом всієї репетиції.

Соцмережі одразу ж підхопили новину і висміяли конфуз.

Раніше цього місяця виконувач обов'язків головного рятувальника Зорян Шкіряк очолив місію порятунку українців зі зруйнованого масштабним землетрусом Непалу, яка кілька разів відкладалася через поломку літака Іл-76 і стала приводом для сумних жартів.

  • Зображення 16x9

    Любов Багацька

    Web/SMM-редактор програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший»). На Радіо Свобода з квітня 2014 року. Закінчила Інститут журналістики Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. Займалася громадською діяльністю. Працювала літературним редактором (Видавництво «Махаон-Україна»), культурним та книжковим оглядачем. Дописувала у видання «Українська правда», «День», «Український тиждень», «Zaxid.net», «Україна молода», УНІАН, «Лівий берег», «Літературна Україна» та інші.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG