Доступність посилання

ТОП новини

Запорізькі велосипедисти закликали владу звернути на них увагу (фотогалерея)

У Запоріжжі до півтисячі велосипедистів у неділю провели флешмоб, щоб звернути увагу місцевої влади на їхні потреби у відповідній транспортній інфраструктурі. Велосипедисти проїхалися Прибережною магістраллю міста від Парку культури і відпочинку «Дубовий Гай» до міської ради.

«Розраховуємо на підвищення взаємної поваги серед автомобілістів на дорозі щодо велосипедистів, сподіваємося, що влада нарешті почне більше прислухатися до велосипедистів, будувати якусь інфраструктуру, робити щось для нас, тобто привернути увагу до того, що багато людей їздять по місту на велосипеді без інфраструктури, ризикуючи своїм життям. Ми хочемо щось змінити», – розповів кореспондентові Радіо Свобода один з координаторів акції Олексій Добряков.

Організатори заходу заявили, що акція у Запоріжжі буде проводитися кожну останню неділю місця, починаючи з червня і до кінця велосипедного сезону.

«Критична маса» (Critical Mass) – велосипедна подія, що зазвичай проводиться в останню п'ятницю кожного місяця у більш ніж 300 містах по всьому світу з метою популяризації велосипедного транспорту, привернення уваги автомобілістів до велосипедного руху в місті, боротьби за екологічно чистий транспорт. У Запоріжжі такий захід відбувається вперше. Велосипедні флешмоби «Критична маса» також проводилися в Києві, Одесі, Хмельницькому, Чернівцях і Львові.

Зображення 16x9

Євгенія Назарова

Співпрацює з Радіо Свобода з 2015 року. Народилася в 1985 році у Запоріжжі. У 2007 році закінчила історичний факультет, а у 2011 році – аспірантуру Запорізького національного університету. Має ступень кандидата історичних наук. Із 2013 року працює у сфері журналістики.

XS
SM
MD
LG