Доступність посилання

ТОП новини

Виставку «Альбом спогадів» про депортацію кримських татар відкрили у Києві (фотогалерея)

У Музеї історії України у Києві відкрили виставку «Hatira albomi» («Альбом спогадів»), приурочену до річниці депортації кримськотатарського народу.

Основу виставки складають фотографії з сімейних альбомів, які жителі Кримського півострова надсилали у музей у відповідь на оголошення співробітників музею. Експозиція показує як сцени з буденного життя кримських татар, так і їхні родинні портрети. На сьогодні зібрано близько 100 фотографій.

Знімки розміщені на стінах інсталяції у вигляді дерев'яного вагону як символу трагічної долі кримськотатарського народу у вигнанні.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG