Доступність посилання

ТОП новини
08 грудня 2019, Київ 05:17

Фестиваль міських проектів «PRO місто»: муніципальним бібліотекам в Києві бути! (фотогалерея)

Фестиваль міських проектів «PRO місто», що відбувся в парку імені Пушкіна в Києві з 29 по 31 травня, завершив свою роботу. Під час проведення фестиваль слугував майданчиком для зустрічі представників КМДА, архітекторів, бізнесменів, представників культури та всіх киян, що прагнуть зробити своє місто більш комфортним.

Програма фестивалю передбачила презентації та виставку міських проектів від КМДА та громадськості, лекції всесвітньо відомих урбаністів та міських чиновників з різник країн Європи.

Крім того, в рамках подій «PRO місто» відбувались культурні та розважальні заходи, майстер-класи із облаштування міського простору, кінопокази тощо. Урочисто закрив фестиваль мер Києва Віталій Кличко, вручивши грант у двісті тисяч доларів переможцю конкурсу на кращий міський стартап-2015 "Best Urban Social Startup" - програмі розвитку суспільних просторів на базі муніципальних бібліотек.

Крім того, справжній аншлаг у залі викликала промова Михайла Саакашвілі про позитивний досвід грузинських реформ та плани на посту голови ОДА Одещини.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG