Доступність посилання

ТОП новини

Запорізький футбольний клуб «Металург» святкує 80-річчя (фотогалерея)

«Ми свою історію відраховуємо від дати першого офіційного задокументованого матчу, проведеного командою. Перше згадування в пресі було о матчі 2 травня 1935 року., який відбувся на стадіоні імені Антипова, де зараз стоїть «Славутич-арена». Грала команда будівників «Запорожсталі» проти працівників паравозоремотного заводу. Пізніше ця команда у тому ж 35-му році почала називатися «Сталь», а в 49-му отримала сучасну назву «Металург».

З 2 травня 1935 року клуб веде свою історію офіційну. В травні нам виповнилося 80 років. Це один з найстаріших футбольних клубів. Старше лише 3-4 клуби. Старше «Дніпро», «Динамо», «Зірка» Кіровоград. Ми входимо в п’ятірку найстаріших клубів», – розповів кореспондентові Радіо Свобода голова прес-служби ФК «Металург» Роман Акбаш.

В рамках святкових заходів також відбудеться матч між ветеранами футбольних клубів «Металург» та «Дніпро».

Зображення 16x9

Євгенія Назарова

Співпрацює з Радіо Свобода з 2015 року. Народилася в 1985 році у Запоріжжі. У 2007 році закінчила історичний факультет, а у 2011 році – аспірантуру Запорізького національного університету. Має ступень кандидата історичних наук. Із 2013 року працює у сфері журналістики.

XS
SM
MD
LG