Доступність посилання

ТОП новини

Виробник антивірусів Kaspersky працює в інтересах Росії, прикриває російських хакерів – експерт


«Засновник та голова Kaspersky Lab Євген Касперський раніше працював на КДБ і зберігає відносини із відставними та чинними співробітниками спецслужб Росії»

Компанія виробник антивірусів Kaspersky Lab займається викриттям виключно випадків кібершпигунства з боку країн, які вважає не дружніми до Росії, або належними до блоку західних країн. Відповідну заяву Джеффа Бардіна, провідного експерта безпекової компанії Treadstone 71 наводить видання Business Insider.

Як відомо, раніше компанія Kaspersky Lab поширила інформацію про використання модифікації надскладного вірусу Duqu, який пов'язують із Ізраїлем, для стеження за учасниками переговорів з приводу іранської ядерної програми у Швейцарії цього року.

«Компанія Kaspersky Lab є провідним гравцем на ринку кібербезпеки і допомагає мільйонам людей у цілому світі, включно з американцями, захищати дані від кіберзлочинців. Хоча ця компанія агресивно переслідує закордонних зловмисників, вона найчастіше ігнорує діяльність російських хакерів», – характеризує діяльність відомого виробника антивірусів Business Insider.​

«Публікація Kaspersky Lab інформації про використання вірусів є політичним інструментом», – відзначив Джефф Бардін.

Навесні видання Bloomberg вже писало про тісні зв'язки компанії Kaspersky із спецслужбами Росії.

«Хоча Kaspersky Lab опублікували серію доповідей про ймовірне кібершпигунство з боку США, Ізраїлю та Великої Британії, компанія ніколи не настільки ж палко не розслідувала закиди про російські кібероперації», – писали у виданні.

Business Insider натомість нагадує, що засновник та голова Kaspersky Lab Євген Касперський раніше працював на КДБ (вчився у школі КДБ - ред.) і зберігає відносини із відставними та чинними співробітниками спецслужб Росії.

Він у відповідь заявляв, що компанія працює повністю прозоро, а подібні звинувачення це не більше, ніж пошук сенсації.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG