Доступність посилання

ТОП новини

Перевищення рівня шкідливих речовин у повітрі та ґрунті немає – Київська ОДА


Пожежа на нафтобазі під Києвом, 9 червня, 2015 року
Пожежа на нафтобазі під Києвом, 9 червня, 2015 року

У Київській обласній адміністрації заявляють, що перевищення рівня шкідливих речовину повітрі та ґрунті немає.

За повідомленням прес-служби Київської ОДА, результати лабораторних досліджень проб повітря, проведених спеціалістами «Київського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України» у середу, 10 червня, з 12:00 – 15:30.

«Дані проби було відібрано з підвітряної сторони у семи точках житлової забудови у населених пунктах Васильківського району: місто Васильків, селище Калинівка, села Багрин, Діброва, Путрівка і Крячки. Крім того, проведено дослідження повітря на свинець. За результатами досліджень, свинець в жодній пробі не виявлено», – йдеться у повідомленні.

Також 10 червня у семи точках відібрали проби ґрунту на солі важких металів.

Водночас станом на ранок 11 червня фахівці провели дослідження проб повітря у населених пунктах Васильківського району – перевищень концентрацій рівнів забруднення повітря не виявлено.

У ДСНС повідомили, що станом на 13:00 11 червня перевищень концентрацій рівнів забруднення повітря через пожежу на нафтобазі на Київщині не виявлено, негативний вплив на екологічну ситуацію відсутній. У відомстві також зазначають, що пожежа також не вплинула на рівень радіаційного фону в Києві та Київській області.

Пожежа на нафтобазі «БРСМ-нафта» спалахнула 8 червня у другій половині дня, вранці 9 червня на місці займання стали вибухи, вчора ввечері та сьогодні вранці на нафтобазі сталися чергові вибухи. За даними ДСНС, станом на 11:00 11 червня на нафтобазі горить 3 ємності об’ємом 800 кубічних метрів, немає загрози розповсюдження вогню в бік нафтобази KLO та військової частини, які розташовані поруч, пожежники контролюють 50% території нафтобази.

МВС відкрило провадження за статтею «порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах».

У МВС розглядають кілька версій причин пожежі: грубі порушення правил зберігання нафтопродуктів, навмисний підпал. У компанії «БРСМ-нафта» основною версією пожежі на нафтобазі називають навмисний підпал.

XS
SM
MD
LG