Доступність посилання

ТОП новини

Росія забрала візу в журналіста, який довів присутність російських військових в Україні


Журналіст видання VICE News Саймон Островський під час висвітлення подій у Слов’янську. Квітень 2014 року
Журналіст видання VICE News Саймон Островський під час висвітлення подій у Слов’янську. Квітень 2014 року

«Росія тихо скасовує візи для незалежних журналістів та розслідувачів» – Саймон Островський

Журналіст видання VICE News Саймон Островський не отримав журналістську візу для роботи у Росії. Про це сам журналіст повідомив у соціальній мережі Twitter та навів знімок листа, отриманого від представника прес-служби МЗС Росії.

Саймон Островський висвітлює перебіг конфлікту на сході України від самого його початку. Його останнім гучним проектом стало викриття присутності російських військових в Україні у сюжеті «Селфі-солдати: Як росіяни видають свою присутність в Україні».

У сюжеті журналіст повторив шлях одного з російських солдатів в Україні на основі фотографій, які той розмістив у соціальній мережі «ВКонтакте».

«Причини, з яких вам не видано журналістську візу, будуть наведені вам пізніше», – цитує журналіст повідомлення йому від МЗС Росії.

«Росія тихо скасовує журналістські візи для інтернет-сайтів, незалежних журналістів та розслідувачів. Між тим «Раша тудей» має чимало бюро у США», – додав Островський.

Він також закликав інших журналістів, яким Росія відмовила у візі, надати розголос цим випадкам.

«Журналісти, які мають проблеми із акредитацією, мають почати говорити про це. Уряд Росії користається нашою мовчанкою», – додав журналіст.


На дотичну тему:

18.06.2015
Війська Росії воюють в Україні. Шлях військового бурята Дамбаєва

«Це був зведений батальйон із двох частин із кордону з Монголією. Вони подолали 7000 кілометрів до Східної України» далі

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG