Доступність посилання

ТОП новини

«Донецкий Народ Решает»? Білборди угруповання «ДНР» (фотогалерея)

Сепаратисти угруповання «ДНР», що визнане в Україні терористичним, намагаються в окупованому Донецьку «додати оптимізму» мешканцям за допомогою самореклами.

Так звана соціальна реклама, що з’явилася в Донецьку та інших містах території, яка зараз перебуває під контролем угрупування «ДНР», розшифровує абревіатуру «ДНР» як «Донецкий Народ Решает» і обіцяє донеччанам покращення в майбутньому.

Ніяких подробиць щодо того, яким чином сепаратисти намагаються забезпечити врожаї на замінованих полях, доступну медицину, достойні пенсії або щасливе майбутнє дітям, ці білборди не розкривають.

Окрім цього, на вулицях окупованих міст висять рекомендації від так званого «міністерства освіти і науки» угруповання «ДНР» поступати в невизнані вищі навчальні заклади Донецька і Горловки. Абітурієнтів приваблюють гаслами про «одні з найкращих внз у світі», не додаючи інформацію про те, що виші евакуйовано, значна кількість викладачів виїхала на звільнену територію. І насправді кафедри Горлівського інституту іноземних мов, і Донецького медичного університету працюють в Артемівську, Краматорську і Слов’янську – на території, яку коетролює українська влада.

У Донецьку майже відсутня комерційна реклама. Великим попитом користується система доставки вантажів через російську територію.

XS
SM
MD
LG