Доступність посилання

ТОП новини

Народні гуляння на Івана Купала (фотогалерея)

У Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогово, що на околиці Києва, відбулося масштабне святкування традиційного українського свята Івана Купала. Декілька сотень людей зібрались просто неба, щоб насолодитись теплим літнім вечором та взяти участь у гуляннях. На них чекали плетіння вінків, урочисте запалення вогню, пускання вінків на воду, хороводи тощо. Народні гуляння проходили по всій Україні. До вашої уваги також і фольклорно-обрядовий фестиваль, який проводили у Дніпропетровську.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Зображення 16x9

Юлія Рацибарська

Журналістка-фрілансерка. Працюю кореспонденткою Радіо Свобода в Дніпрі з 2006 року. Народилась на Дніпропетровщині. Закінчила факультет систем і засобів масової комунікації Дніпровського національного університету – магістр журналістики. Писала для місцевих та загальноукраїнських газет і журналів, працювала новинкаркою та дикторкою на радіо, кореспонденткою та редакторкою сайту в інформагенції. Пишу, фотографую, надихаюсь історіями людей.

XS
SM
MD
LG