Доступність посилання

ТОП новини

У США листа Яценюку від імені сенатора Дурбіна назвали фальшивкою


Сенатор Ричард Дурбін
Сенатор Ричард Дурбін

Цей лист є підробкою і, очевидно, був написаний кимось, хто слабенько володіє англійською мовою» – прес-секретар

Невідомий фальсифікатор направив у російські ЗМІ підроблений лист, за допомогою якого спробував переконати журналістів у тому, що один із провідних американських законодавців – сенатор Ричард Дурбін – диктував прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку, як керувати українським урядом. Про це повідомив офіс сенатора.

Фальсифікатор написав листа Яценюку на аркуші паперу, що виглядав як офіційний бланк Сенату США. Автор підробки представився як Дурбін – впливовий демократ у Сенаті, який активно виступає в Конгресі США з підтримкою України. Він – співголова створеної в лютому сенатської групи в справах України.

Прес-секретар Дурбіна Бен Мартер сказав, що офіс сенатора вже повідомив ЦРУ і ФБР про цього листа. За словами Мартера, він вперше дізнався про це, коли до нього за коментарем звернулися російські журналісти.

Хоча фальшивий лист був написаний на аркуші паперу, що виглядав як фірмовий бланк Сенату США, офіційна посада Дурбіна була вказана неправильно. Законодавець зі штату Іллінойс є помічником лідера демократів, тоді як у листі його посада вказується як «помічник лідера меншості».

Автор листа порекомендував Яценюку «докласти всіх зусиль» для того, щоб певні члени кабінету продовжували займати свої посади, а інші ні, зазначивши, що Сенат США вважає, що деякі члени уряду не достатньо кваліфіковані, щоб залишатися на своїх посадах.

«Сенатор Дурбін рішуче засуджує вторгнення Росії в Україну і підтримує зусилля українського уряду щодо реформування економіки і захисту країни. Цей лист є підробкою і, очевидно, був написаний кимось, хто слабенько володіє англійською мовою», – наголосив Мартер.

На цю ж тему:

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG