Доступність посилання

ТОП новини

Фоторепортаж із виставки «Мистецтво, що рятує»

У «Мистецькому арсеналі» в Києві відбулося офіційне відкриття передаукціонної виставки «Мистецтво, що рятує», в рамках якої 13 іменитих українських художників розписали ящики для боєприпасів, перетворивши їх на арт-об’єкти. Крім таких визнаних майстрів, як Ксенія Гнилицька, Євген Самборський, Мирослав Вайда, Назар Білик, Матвій Вайсберг, Маша Куликівська, Алевтина Кахідзе, Андрій Блудов, Арсен Савадов, Юрій Соломко, Олександр Ройтбурд, Микола Маценко та Ілля Чичкан, на виставці будуть представлені ящики, розписані дітьми-вихованцями художніх шкіл та волонтерами.

14 липня відбудеться благодійний аукціон, спрямований на підтримку дітей та інших постраждалих, які залишилися у прифронтовому селищі Мар’їнка Донецької області.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG