Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 06:18

Москаль: із Луганщини на Закарпаття (огляд преси)


На Закарпатті Геннадію Москалю знадобиться досвід роботи в УБОЗі

Після трагічних мукачівських подій Закарпаття живе очікуванням змін, котрі б унеможливили подібні прояви зухвалого бандитизму, констатує газета «День». Видання переконує, що найперше, що треба зробити в області – приборкати криміналітет, незалежно від того, ходить він в однострої добровольчих військових формувань, перебуває під прикриттям недоторканості народного депутата, носить міліцейські погони, чи банально возить у багажнику автівки мисливську нарізну зброю, прикриваючись посвідченням члена НСЖУ. І без належних кадрів втілити це неможливо. Тому у новопризначеного керівника області Геннадія Москаля на першому місці стоїть питання кадрів. Тут знадобиться не лише його досвід очільника області, а можливо, ще й досвід роботи в УБОЗі, зазначає газета. Загалом же, на думку газетярів, призначення Москаля керівником Закарпаття свідчить про те, що у президента дійсно коротка лава запасних. Зняти з Луганщини людину, яка вже рік займається надскладним вирішенням проблем прифронтових територій, знає нюанси і складнощі цього регіону зсередини, має бути винятковим кроком. Із Києва не зовсім зрозуміла складна ситуація на сході ще й у площині кадрового резерву. Патріоти, псевдопатріоти, «регіонали», які прагнуть реваншу, і «регіонали», які так і залишились на місцях, лише чекають часу, щоб сісти за кермо цього краю. Враховуючи те, що зараз на прифронтових територіях на низці посад перебувають люди, які далекі від державницьких позицій, то можна очікувати, що Луганщина на певний час потрапить в сейсмічну зону перерозподілу впливу. На цьому наголошується у статті «Москаль: зі сходу на захід».

Москаль: із Луганщини на Закарпаття (огляд преси)
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ

Відтепер українці зможуть «звільнити» обраного ними депутата – відповідне право прописане у новому законі про місцеві вибори. Однак, на думку експертів газети «Сегодня», політсили зможуть використовувати таку можливість для очищення своїх лав від неугодних однопартійців або в боротьбі за владу. Так, експерт видання вважає, що це – популізм. Бо виборці повинні нести відповідальність за свої помилки. Інакше виходить, що вибирали кандидата за гречку, а потім схаменулися через три місяці. Партіям така норма дозволить прибирати непопулярних депутатів по одному. А це говорить про те, що вони погано формують списки. Для зміни депутата існують періодичність виборів, перевибори, а новий закон знімає з політсил відповідальність за свої списки, а з виборців – за їхні голоси. Таким чином партії сподіваються подовше залишитися при владі, зазначають експерти.

Настане день, коли війна на сході України припиниться. І було б непогано, коли б люди з Донбасу їхали на заробітки в Центральну і Західну Україну, бо там буде стабільність і можна буде добре заробити, зазначає дописувач тижневика «Країна». Історія знає приклади конфліктів, які століттями залишаються болючою раною. Так сталося з Півднем США. Його завоювали. Капіталісти з Півночі навели лад, але проблеми це не усунуло. Вона полягала в тому, щоб збудувати спільну державу. Отже, зрозуміти Донбас не означає приймати його таким, яким він є. Це означає позначити шляхи його повернення в Україну, яка й сама мусить стати новою.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG