Доступність посилання

14 Грудень 2018, Київ 10:44

20 тисяч людей у формі пройшли з Росії до «ДНР» та «ЛНР» і назад – спостерігачі на кордоні


Українські прикордонники на кордоні з Росією у Харківській області, 15 жовтня 2014 року

«У середньому кордон щотижня перетинають 500 осіб, які схожі на солдатів. Якщо на їх формі і є нашивки, то це не нашивки російської армії»

Європейські спостерігачі на території Росії, які слідкують за українсько-російським кордоном, з вересня нарахували понад 20 000 осіб у формі, які з відправлялись з Росії на підконтрольні сепаратистами території і навпаки. Про це пише Ендрю Креймер на сторінках видання New York Times.

«Тож у середньому кордон щотижня перетинають 500 осіб, які схожі на солдатів. Якщо на їх формі і є нашивки, то це не нашивки російської армії», – йдеться у матеріалі.

Стаття наводить слова одного із європейських спостерігачів, який відзначив, що деякі особи у формі розповіли йому, що на боці кордону, який контролюють сепаратисти, їм видають зброю.

Матеріал в американському виданні присвячено населеному пункту Кузьмінка у Ростовській області Росії на кордоні із Україною, який, на думку України та Заходу, використовується, як військова база російськими військами, що ведуть бойові дії проти України.

Мешканці селища Головінка, неподалік від Кузьмінки, розповіли журналістам, що в останній зараз перебувають десятки тисяч російських військових.

Матеріал також відзначає, що у районах Ростовської області, які безспосередньо прилягають до кордону із підконтрольними сепаратистам територіями, рівень злочинності зріс майже на чверть.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG