Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 09:12

Американські законодавці-демократи відвідують Україну


Конгресмен США Ненсі Пелосі

«Ми хочемо, щоб Україна здолала сепаратистів і повернула Крим. Ми прагнемо надати будь-яку підтримку, яку можемо»

Сполучені Штати продовжать підтримувати українські реформи, такі як створення нової поліції, запевняють у Конгресі США. В середу в Києві американські законодавці зустрічалися з українськими урядовцями, політиками та громадськими активістами. У фокусі переговорів – допомога, яку Сполучені Штати можуть надати Україні.

До Києва прибула ще одна делегація конгресменів зі Сполучених Штатів. Традиційна зупинка – вулиця Інститутська, меморіал пам’яті «Небесної сотні». Коли волонтери розповідають жахливу історію розстрілу протестувальників у центрі української столиці, здається, що у керівника делегації Ненсі Пелосі з’являються сльози.

Американські конгресмени розвіюють побоювання скептиків, які кажуть, що у Вашингтоні втомилися від українських проблем.

«Ми насамперед хочемо з’ясувати, чим ще ми можемо вам допомогти. Спостерігати за подіями по телебаченню або в пресі – це одне. Але побачити ситуацію на власні очі – зовсім інша справа», – сказала конгресмен США Ненсі Пелосі.

Схожу заяву зробив член делегації конгресмен Марк Візей.

«Ми хочемо, щоб Україна здолала сепаратистів і повернула Крим. Ми прагнемо надати будь-яку підтримку, яку можемо. Під час візиту ми зустрічаємося і з українськими чиновниками і з американськими дипломатами. Ми хочемо бачити Україну єдиною, успішною і процвітаючою державою», – додав Марк Візей.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG