Доступність посилання

ТОП новини

Україні хай допоможе ЄС, у нас достатньо своїх проблем – Дональд Трамп


 Дональд Трамп, архівне фото
Дональд Трамп, архівне фото

Провідний претендент республіканців на кандидата у президенти США назвав Україну проблемою, яку мають вирішити європейці.

Претендент на посаду президента США Дональд Трамп заявив, що ситуацію в Україні мають розв’язувати Німеччина та інші країні, яких торкнувся цей конфлікт. Про це він сказав у п’ятницю, 14 серпня, під час прес-конференції у штаті Нью-Гемпшир.

В разі обрання його президентом США Дональд Трамп обіцяє знайти спільну мову з президентом Росії Володимиром Путіним.

«Я думаю, я б дуже добре поладив з Путіним. Я знаю там (в Росії – ред.) багато людей, два роки тому я проводив у Москві захід великого масштабу, він мав надзвичайний успіх», – зазначив республіканець Дональд Трамп.

На питання, чи його не хвилює те, що Путін зробив в Україні, кандидат-мільярдер відповів:

«Україна – це проблема. Але чи не думаєте ви, що країни Європи мають тут бути більш задіяні, ніж вони є зараз? Ми очолюємо усі ці битви, і Україна є великою проблемою. Німеччина – дуже багата і сильна країна, економічно надзвичайно потужна. Це приголомшлива, неймовірна, необмежена економічна сила. Чому не Німеччина? Чому ми повинні очолювати кожну битву?» – заявив американський магнат на ринку нерухомості.

При цьому він заявив, що не проти допомоги Україні, насамперед від інших країн.

«Ми повинні їм допомогти. Але дайте німцям та іншим країнам, яких напряму це торкнулося, дозвольте їм це зробити. Ми маємо достатньо проблем в нашій країні. Ми маємо відбудувати нашу країну. Китай та інші спустошили нас. Китай здійснив найбільшу крадіжку в історії США, я маю на увазі гроші, які вони забрали в нас. Це односторонній рух. Ми маємо достатньо проблем. Ми підтримуємо своїх людей, наших друзів, і ми хочемо, щоб вони допомогли Україні. І я також хочу бачити, що в Україні наведений порядок», – пояснив свою позицію щодо вирішення українського конфлікту Дональд Трамп.

«Чи не здається вам, що Німеччина і всі країни, яких це безпосередньо зачепило, повинні боротися? Зараз так виглядає, що їх це не хвилює. Вони не дбають. І я думаю, я з ними знайду спільну мову», – додав мільярдер.

За даними соціологічних досліджень, Дональд Трамп лідирує серед претендентів-республіканців на кандидата в президенти США, його підтримують 24% виборців.

Наступні вибори президента США мають відбутися наприкінці 2016 року.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG