Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 02:08

Справа акордеоніста Завадського має бути закрита через відсутність доказів – адвокат


Справа акордеоніста Ігоря Завадського, засудженого за розбещення неповнолітніх, є повністю сфабрикованою та має бути закритою, заявляє адвокат Завадського Микола Кушніренко.

«Я вважаю, що їхня кримінальна справа є повністю сфабрикованою, починаючи з незаконного її відкриття Шевченківським райвідділком УМВС України без наявних законних підстав. Слідчі дії проводилися без наявних на те повноважень, вносилися незаконні постанови про проведення обшуку, проведена незаконно зміна підслідності без залучення прокурора», – сказав він.

Адвокат також додав, що під час судового розгляду в суді першої інстанції висновки суду не відповідають фактичним обставинам справи, зокрема це стосується показань неповнолітніх осіб, визнаних постраждалими у справі.

«Оцінка доказів на їх допустимість судом взагалі не проводилась, але навіть в разі визнання незаконним отримання певних доказів, суд все одно на них посилається у вироку як належні», – наголосив він.

Заслужений артист України Ігор Завадський був затриманий 23 березня 2012 року. Правоохоронці пред’явили йому звинувачення в розбещенні неповнолітніх. Було порушено кримінальну справу за статтею 156 Кримінального кодексу (розбещення неповнолітніх) проти музиканта та його адміністратора Андрія Бригіди. Завадського та Бригіду засудили до 13 та 7 років позбавлення волі відповідно.

В Апеляційному суді Києва 20 серпня розпочнеться розгляд апеляційних скарг на вирок Шевченківського райсуду Києва у справі акордеоніста Ігоря Завадського та його адміністратора Андрія Бригіди.

XS
SM
MD
LG