Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 07:31

Одеські поліцейські виходять у свій перший патруль


(Зліва направо) Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, його перший заступник Ека Згуладзе, президент України Петро Порошенко та голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі під час церемонії складання присяги нової патрульної поліції. Одеса, 25 серпня 2015 року

25 серпня близько 400 патрульних склали присягу в Одесі

Одеса – 25 серпня біля пам’ятника Дюку на Потьомкінських сходах в Одесі нові поліцейські склали присягу на вірність Україні. Задля урочистості навіть Дюка одягнули в поліцейського кашкета. Близько 400 нових поліцейських вже у ніч на середу вийдуть на вулиці міста у своє перше патрулювання.

Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ

На складання присяги одеських поліцейських прибув президент України Петро Порошенко. Під час урочистого заходу він запевнив усіх у тому, що одеська поліція повторить успіх своїх київських колег, які вже за перші кілька тижнів роботи стали героями соціальних мереж.

Якщо треба допомогти замінити колесо чи бабці піднести сумку – вони це інколи роблять
Петро Порошенко

«Ви можете звернутися до поліцейського з будь-яким питанням. З досвіду Києва: якщо треба допомогти замінити колесо чи бабці піднести сумку – вони це інколи роблять», ­– розповів під час урочистостей Петро Порошенко.

Також президент наголосив на тому, що відмінність поліції від міліції полягає у бездоганній репутації та непідкупності.


Битва за закон

На присягу приїхали також міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та його перший заступник – колишній заступник голови МВС Грузії Ека Згуладзе. Грузинська реформаторка запевнила, що українська поліція не є калькою грузинського досвіду, а намаганням зробити патрульну службу, для якої верховенством буде закон.

Ви зробили усвідомлений вибір, починаючи служити в цей непростий час. Це битва за закон проти беззаконня, справедливість проти несправедливості
Ека Згуладзе

«Ви зробили усвідомлений вибір, починаючи служити в цей непростий час. Особливо важливо, щоб у нас все вийшло в Одесі. Битва, яка зараз триває – вона не про захід, не про схід, не про південь і не про північ. Це битва за закон проти беззаконня, справедливість проти несправедливості, повагу проти покори», – заявила Ека Згуладзе.

«Мені хочеться змін в Україні» – поліцейська

Віра у зміни є однією з головних мотивацій для молодих поліцейських. В Одесі був високий конкурс – 12 бажаючих на одне місце. 21-річна Марія Жмуд виходить у своє перше патрулювання 27 серпня. Дівчина, випускниця одеського історичного факультету, констатує, що відбір та підготовка були важкими, однак впоратися з усім їй допомогло бажання змінити ситуацію в країні.

21-річна поліцейська Марія Жмуд вже скоро вийде у свій перший патруль
21-річна поліцейська Марія Жмуд вже скоро вийде у свій перший патруль
Вірю в те, що разом з нашою одеською поліцією все вийде
Марія Жмуд

«Я прийшла, спробувала свої сили. Я вірю в те, що разом з нашою одеською поліцією все вийде. Я вставала о 5-й ранку і приходила додому о 8-й вечора, навіть іноді о 12-й ночі. Мені хочеться змін в Україні. Я сподіваюся, що в країні щось зміниться», – ділиться своїми емоціями Марія Жмуд.

Керівником поліцейського підрозділу в Одесі став учасник АТО та комбат київської патрульної поліції Богдан Федун. Раніше від служив спецпризначенцем загону швидкого реагування МВС «Сокіл».

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG