Доступність посилання

ТОП новини

Відомі українці продемонстрували унікальні традиційні вишиванки (фотогалерея)

В Українському домі 11 вересня пройшов показ строїв усіх регіонів країни. Національне українське вбрання демонстрували відомі українці, які зробили вагомий внесок у розвиток та збереження української культури та традицій. Зокрема, сорочки на себе приміряли Ольга Сумська, Діана Попова, Володимир Дорош, Наталка Карпа, Марія Яремчук та інші.

Показ пройшов у рамках виставки національного одягу «Благословенна Україна», Його темою стала «Борщагівська сорочка. Традиції та сучасність».

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG