Доступність посилання

ТОП новини

Тисячі хасидів прибувають до Умані напередодні Рош-га-Шана (фотогалерея)

Тисячі послідовників хасидизму з усього світу зібралися в Умані Черкаськоїо області, щоб відзначити Рош-га-Шан – іудейський Новий Рік. У місті похований засновник брацлавського хасидизму Раббі Нахман, і відвідати його могилу – справа честі для хасидів.

Рош-га-Шана святкуватимуть в ніч з 13 на 14 вересня, проте кореспонденти Радіо Свобода приїхали до Умані напередодні, щоб подивитись, як іудейські гості моляться та розважаються після Шабата (суботи) – дня відпочинку, та готуються до свята.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

XS
SM
MD
LG